Staráme sa o Vaše okná

Kompletný servis okien

Repasovanie okien s garanciou funkčných a tesniacich vlastností nových okien.

Bezplatná revízia okien

Kontrola stavu okien odborníkom, aby ste si mohli byť istí, či je s nimi všetko v poriadku.
 

Prečo je potrebný servis na okná?

Počas roka sa na našich oknách vystriedajú rôzne vonkajšie podmienky ako je slnečné žiarenie, mráz, dážď alebo vietor. Všetky tieto podmienky majú vplyv na stav okien a dverí. Keďže sa chceme vo vnútri cítiť v bezpečí a chceme, aby okná plnili svoju funkciu musíme sa o ne starať.

 

Trápi Vás rosenie skiel?

Rosia sa Vám sklá, steká Vám po nich voda? Začínajú sa tvoriť plesne a objavuje sa hrdza na kovaní? Prečítali ste už stovky článkov o správnom vetraní a ani po zmenách sa vaša situácia nezlepšila? Okná sa skladajú z mnohých komponentov a každý z nich má svoju úlohu. Pokiaľ niektorý z nich nie je správne nastavený alebo je poškodený, tak výrazne ovplyvňuje izolačné vlastnosti.

Čo sa deje, pokiaľ sa o okná nestarám?

V prvom rade dochádza k strate ich prirodzených dobrých vlastností pri termoizolácii. Okná prepúšťajú viac chladu a zvuku. Ďalším nepriaznivým javom sú rôzne mechanické poruchy, ktoré narúšajú komfort pri ich užívaní. Väčšinou okná nedoliehajú, vŕzgajú alebo sa zle zatvárajú.

Prečo si objednať servis u nás?

Naša firma je pomerne mladá, ale stoja za ňou skúsení odborníci. Máme viac ako 15-ročné skúsenosti. Za ten čas nám pod rukami prešlo mnoho výrobných technológií od mnohých výrobcov. Tieto skúsenosti vieme využiť práve pri údržbe okien. U nás si môžete byť istí jednou z najnižších cien na trhu a taktiež bezplatnou obhliadkou.