Kompletná údržba okien

Nastavenie kovania okenných a dverových krídiel, tak aby krídlo rovnomerne dosadalo na všetky strany rámu, čím sa zlepší tesnenie okna a aby bolo ovládanie okna čo najpohodlnejšie.

Výmena a oprava okenného kovania

Oprava alebo výmena poškodených častí kovania. Zmena otvárania a sklápania na krídle. Montáž balkónových poistiek.

Montáž a oprava tieniacej techniky

Vašu tieniacu techniku vrátime do pôvodného stavu. Opravy žalúzií, retiazok, silónov.
 

Výmena tesnenia

Výmena poškodeného tesnenia. Tesnenie plní jednu z najdôležitejší funkcií pri tesnení okna, ale tak isto podlieha opotrebovaniu.

Montáž a servis sieťok proti hmyzu

Dodávame a montujeme všetky druhy sieťok proti hmyzu od štandartných, po posuvné, otváravé, zhrňovacie. Výmena sieťoviny na protihmyzových sieťkach. Samozrejme poskytujeme servis aj na staršie výrobky.
 

Bezplatná revízia okien

Kontrola nastavenia okenných krídel, funkčnosti kovania, prítlačných dielov, protikusov kovania Kontrola stavu a bezpečnosti pántov, dosadania okenných krídel k rámu. Kontrola stavu tesnenia. Kontrola odvodňovacích drážok a ich krytov.

Zvyšovanie bezpečnosti okien

Máte strach, že Vaše okná nie sú dostatočne zabezpečné? Nechajte si zvýšiť bezpečnosť výmenou bezpečnostného kovania.

Nastavenie vchodových dverí

Nastavenie správnej funkčnosti dverí, závesov a zatvárania. Nastavenie prítlaku a priliehavosti. Premazanie pohyblivých častí kovania. Kontrola zámku. Premazanie a impregnácia tesnení.
 

Neúčtujeme dopravu!

Na rozdiel od iných firiem si pri servisných zásahoch neúčtujeme dopravné náklady. Darí sa nám to vďaka širokej sieti technikov po celej SR.